کیوتی ساده و آسان برای همه

نرم افزار سنگ چاپ

نویسنده :سعید دادخواه
تاریخ:دوشنبه 22 شهریور 1389-12:19 ب.ظ

همیشه کارهای تکراری و روزمره سخت و طاقت فرسا بوده است.زدن شماره برای فاکتور ، تاریخ زدن ، ساعت زدن...

اگر این کار با کامپیوتر انجام شود با اینکه کار راحتر خواهد شد ولی نیاز به دقت ویژه و تعویض مرتب تاریخ یا ساعت یا شماره و... خواهد داشت . در اینصورت نیز فرجی حاصل نخواهد و مدت زمان انجام کار بیشتر خواهد شد.دستگاههای نیز برای انجام چنین کارهایی وجود دارد که بسیار گران قیمت هستند. در ضمن از تنوع لازم هم برخوردار نیستند.

نرم افزار سنگ چاپ این کار را برای شما راحت خواهد کرد.

اگر نیاز به شماره زن دارید . اگر نیاز به تاریخ زن دارید اگر نیاز به ....

امکانات نرم افزار سنگ چاپ:

شماره زن : شماره زن نرم افزار سنگ چاپ بسیار کامل است . شماره ها میتوانند صعودی یا نزولی و با هر فاصله ای از یکدیگر تولید شوند.

تاریخ زن : تاریخ زن نرم افزار سنگ چاپ تاریخ فارسی را چه به صورت صعودی و یا نزولی و با فرمت های گوناگون ( مثلا چاپ نام ماه به جای عدد آن و یا تغییر فاصله انداز بین عناصر تاریخ ) به صورت روزانه ، ماهانه و یا سالانه تولید میکند.

متن ایستا : این متن در تمامی اسناد ثابت خواهد بود و هیچ تغییری نمی کند.

متن پویا : یکی از ویژگی های جالب نرم افزار سنگ چاپ تولید متون پویا است . چگونه ؟ به این صورت که متن خامی را با توجه به مقادیری که شما برای آن در یک فایل تعیین می کنید به روز رسانی خواهد کرد و در هر سند چاپ خواهد کرد.مثلا شما نیاز دارید که در هر برگه از اسناد جمله زیر را بنویسید : میوه "نام میوه" برای سلامتی بسیار مفید است و به جای نام میوه در سند یک مقدار موز در سند دوم انار و در سند سوم سیب و ... قرار بگیرد . این کار با متن پویای سنگ چاپ امکان پذیر است. تعداد مواردی که در هر خط از متن پویا باید تغییر کند نا متناهی است . یعنی جمله بالا می تواند کامل تر شود : میوه "نام میوه" برای سلامتی بسیار مفید است زیرا حاوی "مقدار ماده" از "نام ماده" است.

تصویر زن: تصویر زن سنگ چاپ نیز میتواند پویا باشد یا ایستا . اگر نیاز دارید که در صفحه از اسناد شما تصویر جداگانه ای چاپ شود این ویژگی برای شماست . در ضمن میتوان در هر صفحه تنها یک تصویر ثابت زد.

برای دانلود نسخه نمایشی به ادامه مطلب بروید...

 

نکات قابل ذکر :

 محیط برنامه بسیار خوش دست و به قول دوستان خارجی user friendly  است و کار با آن بسیار آسان و روان خواهد بود.و در بسیاری از موارد از برنامه های معروف تاثیر پذیرفته است.

امکان ذخیره اسناد به فرمت پی دی اف فراهم شده است.

امکان پیش نمایش اسناد قبل از چاپ موجود است.

نقطه شروع به کار هر یک از عناصر بالا ( شمارنده ، تاریخ زن و... ) قابل تنظیم است . به طور مثال می توان تعیین کرد که یکی از شمارنده ها از سند شماره پیج شروع به کار کند.

در صورتی که وظفیه یک عنصر به پایان رسید در حالیکه هنوز تمام اسناد چاپ نشده است هم میتوان برنامه را به گونه ای تنظیم کرد که عنصر کار خود را از ابتدا شروع کند یا اینکه دیگر چاپ نشود. مثلا شما ده صفحه دارید و یک تاریخ زن از تاریخ یکم تیر تا پنجم تیر . بعد از اینکه تاریخ به پنجم تیر رسید هم امکان تاریخ زدن از ابتدا ( از یکم تیر ) هم توقف کار تاریخ زن وجود دارد.

در بعضی از نسخه ها امکان دریافت اطلاعات از پایگاه داده MySql آماده خواهد بود تا اطلاعات را از پایگاه داده گرفته و در هر سند قرار دهد.

رنگ متن ، رنگ پس زمینه ، رنگ حاشیه ، نوع حاشیه،ضخامت حاشیه ، نوع فونت ، اندازه فونت و... در تمامی موارد بالا امکان پذیر است و تنوع خاصی را به برنامه و اسناد چاپی می دهد.

در هر صفحه هر تعداد از امکانات بالا می تواند وجود داشته باشد.

دقت اسناد برای چاپ قابل تنظیم است از این رو کیفیت چاپ نیز قابل تنظیم خواهد بود.

دانلود نسخه نمایشی

این نرم افزار نسخه نمایشی است و کامل نخواهد بود!

تصویر یک از محیط برنامه

تصویر دوم از محیط برنامه

دانلود نمونه کار نرم افزار

قیمت نرم افزار بدون محدودیت:

70,000 تومان

90,000 تومان

100,000 تومان

برنامه نویس : سعید دادخواه ، دانشجوی مهندسی نرم افزار دانشگاه صنعتی اصفهان

برای دریافت برنامه کامل با شماره 09138397302 تماس بگیریدنوع مطلب : دانلود  عمومی 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic